-28%

Торба для дрона DJI mavik Рюкзак для 2-х дронов ПІксель 45*25*15 cm
2 900 ₴
2 100 ₴
- В наличии
- Код: 4396
+380 (97) 617-60-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Торба для дрона DJI mavik/Рюкзак для 2-х дронов
Рюкзак-сумка під дрон та органайзер - це практичний інструмент для дрону. Цей рюкзак ідеально підійде для зберігання та перенесення вашого дрона, а також аксесуарів та іншого обладнання. Жорстка основа, тримає форму⚠️
Розмір 45-25-15см, забезпечує достатньо місця для дрона та інших речей, які можна зберігати в ньому.
Одна з особливостей цього рюкзака - модульне вільне планування конфігурації, що дозволяє перегородки розташовувати в будь-якому порядку за допомогою липучки Velcro. Забезпечуючи таким чином більшу універсальність та зручність для зберігання різних розмірів предметів.
У рюкзаку також є внутрішня кишеня для планшета та інші кишені для зберігання різних речей.
Матеріал Оксфорд 600 забезпечує високу міцність та зносостійкість. В комплекті також є додаткова широка гумка на липучці для фіксації та гаманець для дрібних речей. За допомогою цього рюкзака-сумки під дрон ви зможете легко та безпечно транспортувати свій дрон та аксесуари з собою, куди б ви не пішли.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Оксфорд |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 15 см |
| Длина | 45 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴





