-13%

Каремат на 5 секций складной 200*65*3см. хаки
1 500 ₴
1 300 ₴
- В наличии
+380 (97) 617-60-90
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Каремат має конструкцію гармошки, що складається з 5 секцій - це дозволяє швидко трансформувати в робочий або назад в похідний режим.
- Для транспортувальної фіксації має з 2-х сторін якісні поліамідні пряжки-фастекси та півкільце для кріплення.
Тканина Oxford 600D - має високу міцність і зносостійкість. Стійка до перепадів температури, не боїться підвищеної вологості та забруднень, не вимагає специфічного догляду.
- Має підвіси із стропи для кріплення на MOLLE або за ремінь.
- В бока каремату вшиті кишені на липучках, що дозволяють замінити наповнювач коли той з часом втратить свої властивості.
Розмір - 2м*65см*3см
В наявності в Дніпрі, надсилаємо новою поштою по усій Україні 🇺🇦
Для замовлення
0680347972 Вайбер
0687909051
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 200 см |
| Количество слоев | Однослойные |
| Материал | Oxford |
| Состояние | Новое |
| Тип коврика | Каремат |
| Толщина | 18 мм |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 70 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴




